ایران و جهان رسانه همراه

 

    ذره بین : انحصار یک شرکت در تبلیغات برخی بانک ها و بیمه ها

     تاریخ انتشار : 13 آذر 1392

 

انحصار یک شرکت در تبلیغات برخی بانک ها و بیمه ها

خبر وی?ه- این طرح های تبلیغاتی بر روی سایت کانون ایران نوین توجه مان را جلب کرد تا ببینیم این تیم تبلیغاتی که همزمان طراحی تبلیغات بانک ملت را نیز بر عهده دارد براساس چه معیارهایی حرکت می کند . این گونه بود که به سایت کانون ایران نوین و بخش مشتریان این سایت نگاهی انداختیم و متوجه شدیم که ...
 
 

ادامه خبر


 

    ذره بین : مخالفت آمریکا با تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران

     تاریخ انتشار : 13 آذر 1392

 

مخالفت آمریکا با تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران
ایران و جهان - سخنگوی کاخ سفید در واکنش به اقدام احتمالی برخی از نمایندگان کنگره آمریکا مبنی بر بررسی تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران اعلام کرد، دولت آمریکا این اقدام را مانع دستیابی به توافق نهایی در پرونده هسته‌ای ایران می‌داند.
 
 

ادامه خبر


 

    راز پول : نتایج یک نظر سنجی؛ 75 درصد معتقدند بانک مرکزی توان مدیریت بازار ارز را ندارد

     تاریخ انتشار : 13 آذر 1392

 

نتایج یک نظر سنجی؛ 75 درصد معتقدند بانک مرکزی توان مدیریت بازار ارز را ندارد
ایران و جهان - سیف به تازگی در جمع مدیران بانک صادرات اعلام کرده که بانک مرکزی در رابطه با نرخ ارز به دنبال نرخ تعادلی در بازار است و با تعیین نرخ دستوری، مشکل حل نخواهد شد.وی می گویدکه "همانگونه که تجربه سالیان گذشته نشان داده است، با تعیین نرخ دستوری مشکل حل نخواهد شد و مشکل قطعا در جاهای دیگری نمود پیدا خواهد کرد."
 
 

ادامه خبر


 

    تالار : سایپا، پالایش نفت اصفهان، داده پردازی ایران و بانک دی در مدار شایعات

     تاریخ انتشار : 13 آذر 1392

 

 سایپا، پالایش نفت اصفهان، داده پردازی ایران و بانک دی در مدار شایعات
ایران و جهان- در حالی که شاخص فاز استراحت را از روز گذشته آغاز کرده، اما درگوشی ها تالار حافظ همچنان ادامه دارد. گفته می شود که سه شرکت بورسی افزایش سرمایه را در دستور کار قرار داده اند...

 
 

ادامه خبر


 

    ذره بین : صادرات گاز مايع ايران به سطح پيش از تحريم ها بازگشت

     تاریخ انتشار : 12 آذر 1392

 

صادرات گاز مايع ايران به سطح پيش از تحريم ها بازگشت
ایران و جهان - جديد ترين گزارش گمرك ايران در روز اول دسامبر از افزايش صادرات گاز مايع اين كشور تا مرز 5 هزار و 582 تن در هشت ماهه نخست سال خبر مي دهد.
 
 

ادامه خبر


 

    چهارسوق : معاونت امور بین الملل عضو ناکارآمد اتاق بازرگانی

     تاریخ انتشار : 12 آذر 1392

 

معاونت امور بین الملل عضو ناکارآمد اتاق بازرگانی

ایران و جهان - یکی از مواردی که دیروز در اتاق شورای گفت و گو مطرح شد، بحث ارتقای سطح تعاملات اقتصادی با دیگر کشورها است. دولت ها زمانی می توانند سطح تعاملات اقتصادی خود با دیگر کشورها را افزایش دهند که دست در دست بخش خصوصی مباردت به سیاست گذاری در این عرصه کنند. براین اساس اتاق بازرگانی ایران به عنوان نماینده بخش خصوصی در کشور، مسئولیت مهمی در این زمینه دارد. حال سوال اینجاست که آیا بخش خصوصی با علم به این مسئله، برنامه ای در این زمینه دارد؟
 
 

ادامه خبر


 

    تالار : ترمز شاخص کشیده شد

     تاریخ انتشار : 12 آذر 1392

 

ترمز شاخص کشیده شد
ایران و جهان- شاخص بورس در پایان معاملات امروز، به افزایش 69واحدی رضایت داد و از ثبت رکورد جدید بازماند. پس از روزهای متوالی رشد شاخص و ثبت رکوردهای روزانه، ترمز شاخص کل در پایان معاملات امروز کشیده شد.


 
 

ادامه خبر


 

    چهارسوق : جزئیات فعالیت های گمرکی به روایت «کرباسیان»

     تاریخ انتشار : 12 آذر 1392

 

جزئیات فعالیت های گمرکی به روایت «کرباسیان»
ایران و جهان - معاون وزیر اقتصاد با اشاره به جزئیات برنامه ۱۰۰ روزه گمرک گفت:وزارت صنعت و معدن تمهیداتی اندیشیده و به زودی ثبت سفارش گروه کالایی 10 انجام خواهد شد.
 
 

ادامه خبر


 

    سایبان : احتیاط کنید ،«آتیه سازان حافظ» مجوز بیمه مرکزی ندارد

     تاریخ انتشار : 11 آذر 1392

 

احتیاط کنید ،«آتیه سازان حافظ» مجوز بیمه مرکزی ندارد


ایران و جهان – ارائه خدمات درمانی مکمل از سوی بیمه آتیه سازان حافظ از گذشته مورد مناقشه بود و آقایان فرشباف،کریمی انر?ی زیادی صرف غیرقانونی بودن این شرکت صرف کردند و با پیگیری های قانونی سعی کردند تا افکار عمومی را نسبت به خطرات همکاری با این شرکت بیمه ای آگاه کنند. گویا درگیری با بیمه مرکزی با این شرکت در دوران امین هم دامه دارد به همین دلیل از او سوال کردیم که این مسئله به کجا رسید که او نیز با لحنی آرام گفت با آتیه سازان حافظ درگیری نداریم و آنها کار غیر قانونی انجام می دهند و بیمه مرکزی نیز این نکته را به مراجع ذی صلاح اعلام کرده است .
 
 

ادامه خبر


 

    چهارسوق : نهاوندیان نرفته، برگشت

     تاریخ انتشار : 11 آذر 1392

 

نهاوندیان نرفته، برگشت

ایران و جهان - بالاخره بعد از کشش و قوس های فراوان، آقای شافعی توانست با اختلاف کم، بر صندلی ریاست اتاق بازرگانی بنشیند. این اتفاق در حالی رخ داد که برخی خبر از پیروزی آقای خوانساری می دادند. ولی در نهایت آقای شافعی توانست با کسب 178 رای از مجموع 340 رای سومین رییس اتاق بازرگانی به مدت 1.5 سال شود.
 
 

ادامه خبر


 

    ذره بین : «دلار» واحد پولي مشترك 4 كشور عربي

     تاریخ انتشار : 11 آذر 1392

 

«دلار» واحد پولي مشترك 4 كشور عربي

ایران و جهان - بحرين، كويت، قطر و عربستان سعودي تصميم گرفتند كه تا پايان ماه دسامبر واحد پولي خود را به دلار تغيير دهند.
 
 

ادامه خبر


 

    تالار : صالح آبادی: امیدواریم شورای رقابت تجدید نظر کند

     تاریخ انتشار : 11 آذر 1392

 

صالح آبادی: امیدواریم شورای رقابت تجدید نظر کند
ایران و جهان- رییس سازمان بورس در خصوص آخرین وضعیت هلدینگ خلیج فارس گفت: جلسه ای مشترک با انجمن صنفی صنعت پتروشیمی و شاکیان نسبت به انحصار پتروشیمی فجر و مبین داشتیم در این جلسه همفکری برای حل مشکل پیش آمده صورت گرفت و اتفاق آرا بر این شد که ...

 
 

ادامه خبر


شماره صفحه: